Odkryj innowacje Hexagon Groupmain-mini

Hexagon Group to pasja i doświadczenie tworzących ją ludzi. Rozwiązujemy problemy naszych klientów przedstawiając optymalne rozwiązania. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z wymagającymi klientami. Dostarczamy sprzęt najlepszych światowych marek oraz kompleksowe usługi druku 3D, serwis i szkolenia.

Drukarki 3D MakerBot Drukarki MakerBot to niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenia, idealne do zastosowań profesjonalnych – tworzenia skomplikowanych modeli, prototypów oraz do zastosowań edukacyjnych – rozwijania kreatywności i zamiłowania do nauki wśród uczniów. Drukowanie 3D możliwe jest dzięki 5 wyjątkowym drukarkom – zarówno wielkoformatowym, jak i tym mniejszym i bardziej mobilnym. W ofercie znajduje się także skaner 3D MakerBot Digitizer, który zoptymalizowany został pod bezproblemową współpracę z pozostałymi produktami MakerBot. Maszyny wspiera szereg oficjalnych aplikacji – między innymi MakerBot Thingiverse oraz Printshop. Drukarki 3D DWS Systems Drukarki DWS to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale nadają się do zastosowań prototypowych, szybkiego drukowania konsumenckiego, jak też i do użytku domowego. Podczas pracy te drukarki 3D są ciche oraz wydajne. Drukowanie 3D odbywa się przy małym zużyciu materiałów fotopolimeryzujących bez potrzeby stosowania dodatkowych uzupełniających materiałów. Drukarki DWS Systems bez problemu pracują na niemal wszystkich dostępnych materiałach eksploatacyjnych.

XFAB® - Zamieniaj żywice w gotowy model 3D

Pierwsza wysokiej klasy drukarka 3D w przystępnej cenie. Opatentowana technologia pozwala na o wiele większy wybór materiałów z żywicy akrylowej: ABS, polipropylen, sztywne nieprzezroczyste, przezroczyste, gumy, do odlewania z wosku i ceramiczne.xfab Opatentowana technologia pozwala na o wiele większy wybór materiałów z żywicy akrylowej: ABS, polipropylen, sztywne nieprzezroczyste, przezroczyste, gumy, do odlewania z wosku i ceramiczne

Więcej: hexagongroup.pl

Hexagon Group znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

Poznaj 3DGENCE ONE

Drukarka 3D 3DGence ONE daje Ci wolność materializowania Twoich pomysłów i projektów w technologii FDM. Działa z niemal wszystkimi filamentami na rynku i jest zbudowana z najwyższej klasy podzespołów, tworząc w rezultacie bardzo precyzyjne wydruki. Główne cechy 3DGence ONE
 • Specjalny ceramiczny stół zapewniający dobrą przyczepność podczas wydruku i łatwość odseparowywania gotowych wydruków przy estetycznej strukturze powierzchni przylegającej do stołu
 • Szybka, cicha i wydajna praca przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku
 • Unikatowy system szybkiej wymiany głowicy drukującej PUSH
 • Duże pole robocze 235x255x195 mm
Więcej: 3dgence.com

3DGence znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

Witamy w Materialise

Materialise pomógł inżynierom Jaguara zrealizować wytrzymały Jaguar CX-75 concept car, poprzez dodanie niezbędnych wewnętrznych żeber i konstrukcji wzmocnień.Nasz zespół ekspertów oferuje zaawansowane rozwiązania w ramach najbardziej wszechstronnej gamy technologii, materiałów i poziomów wykończenia. Posiadając ponad 120 maszyn do druku 3D oraz w pełni wyposażony zakład do odlewania próżniowego, zapewniamy wsparcie inżynierom podczas korzystania z wytwarzania przyrostowego jako części ich zestawu narzędzi.

Jesteśmy największą w Europie, jednooddziałową fabryką wytwarzania przyrostowego.

Nasz zespół inżynierów koncentruje się na drukowaniu 3D dla przemysłu.

Dzięki brakowi ograniczeń, drukowanie 3D wprowadziło nowy sposób myślenia o projektowaniu. Nasz zespół kreatywnych inżynierów wie, jak stworzyć projekt specjalnie dla drukowania 3D. Jeśli naprawdę chcesz w pełni wykorzystać potencjał tych technologii, zaangażuj nas w swój koncept już na etapie projektowania. Materialise dysponuje międzynarodowym zespołem 15 wysoko wyspecjalizowanych projektantów i inżynierów CAD, którzy obsługują klientów z różnych branż przy wykorzystaniu dedykowanego projektu dla Additive Manufacturing. Nasz zespół wspierany jest przez ponad 80 maszyn produkcyjnych, specjalistów w każdej z technologii oraz zaplecze programistów.

Usługi skanowania 3D i wykonywania pomiarów

Skanowanie 3D jest bardzo wszechstronną technologią wraz z drukiem 3D. Firma Materialise posiada najnowocześniejsze, precyzyjne przyrządy pomiarowe w celu zaoferowania kompletnych i profesjonalnych usług skanowania dla zapewnienia kontroli jakości, STL + druku oraz inżynierii odwrotnej.
Więcej: materialise.pl

Materialise znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

iGo3D – oddział w Polsce

Firma iGo3D jest specjalizowanym dystrybutorem rozwiązań druku 3D w Polsce. Jesteśmy oddziałem firmy iGo3D Niemcy, która jest jednym z największych dystrybutorów i liderów rozwiązań technologii 3D w Europie. Posiada swoje oddziały między innymi  w takich krajach jak Niemcy czy Rosja ale swoim działaniem obejmuje jeszcze Szwajcarię, Holandię, Austrię. Zajmuje pozycję lidera na rynku niemieckim. iGo3D Polska, jako  oddział niemieckiego dystrybutora w Polsce w pełni korzysta z tego potencjału na naszym rynku: jesteśmy po prostu ekspertami w tej dziedzinie:
 • Wybieramy najlepszą i sprawdzoną ofertę.
 • Doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu
 • Badamy i testujemy wszystkie produkty w naszej ofercie.
 • Dostarczamy tylko pewne i optymalne rozwiązania.
 • Świadczymy wsparcie przed- i posprzedażowe.
 • Dystrybuujemy produkty 3D zachowując najwyższe standardy rynkowe.
 • Mamy duże zaplecze techniczne, specjalistów w dziedzinie obsługi i serwisu drukarek 3D
 • Jesteśmy specjalistami w tej wąskiej dziedzinie i posiadamy kompetencje.
W naszej ofercie znajdujdą Państwo rozwiązania dla technologii 3D:
 • drukarki 3D,
 • materiały eksploatacyjne 3D (Filamenty),
 • skanery 3D,
 • oprogramowanie 3D,
 • możliwość próbnego wydruku,
 • akcesoria 3D.
W naszej ofercie znajdują się  zarówno produkty typu Premium, jak również prostsze, tańsze rozwiązania oraz zestawy do samodzielnego montażu (DIY). Drukarki 3D nie tylko znajdą zapotrzebowanie w Twojej firmie np. przy tworzeniu prototypów, makiet, form odlewniczych, nietypowych gadżetów firmowych ale także nadadzą się do domu i pomogą w  wydrukowaniu narzędzi, zaślepek, śrubek,, zabawek dla dzieci czy przedmiotów dekoracyjnych. Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do firm – Partnerów - sprzedających rozwiązania 3D do klientów końcowych, zarówno firm, jak i użytkowników domowych, a także kierujemy do wszystkich tych firm z branży elektronicznej, którzy są zainteresowani rozpoczęciem sprzedaży produktów i usług z zakresu druku 3D. Tworzymy sieć profesjonalnych Sprzedawców technologii 3D. Oferta iGo3D Polska to nie tylko najlepsze produkty, ale to także profesjonalna dystrybucja, realizowana z tzw. wartością dodaną dla każdego klienta.
Więcej: igo3d.com.pl

iGo3D znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

PressStart - Sklep dla prawdziwych graczy

Nowopowstały sklep zapresstartlogojmujący się sprzedażą gier, konsol, gadżetów oraz akcesoriów dla graczy. W naszej ofercie znaleźć można gry nowe i używane, a także edycje kolekcjonerskie oraz niedostępne nigdzie indziej gadżety i figurki. Sprzedaż jest prowadzona przez stronę internetową http://press-start.com.pl oraz w lokalu na ulicy Świętojańskiej 73. Znajduje się tam również specjalne stanowisko dla graczy, gdzie na podłączonych konsolach można przetestować najnowsze tytuły. PressStart na swoim stoisku zaprezentuje konsolę własnego projektu, na której będzie można uruchomić gry z konsol i komputerów poprzednich generacji.
Więcej: http://press-start.com.pl

PressStart znajdziesz w Arenie Gdynia.

Optylio - sklep dla graczy

logoOptylio sklepy dla graczy 2015m
Optylio oferuje oryginalne produkty w wersji cyfrowej: doładowania PSN i XBOX oraz duży asortyment gier PC. W asortymencie sklepów Optylio znajdują się również oferty sprzedaży używanych i nowych gier na PlayStation, Xbox i PC. Oferty gier pudełkowych pochodzą tylko z najlepszych sklepów stacjonarnych dla Graczy – wyłącznie od naszych Partnerów. Optylio prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarnie jak i zdalnie przez swój dedykowany sklep internetowy. Optylio jest uznanym specjalistą od lat dostarczającym rozwiązania informatyczne dla swoich partnerów biznesowych. Jeśli prowadzisz sklep dla graczy znajdź stoisko Optylio na targach i zapytaj o ofertę dla siebie.
Więcej: http://optylio.com/

Optylio znajdziesz w Arenie Gdynia.

GameBy - społeczność dla graczy

GameBy jest  stosunkowo młodym portalem, społecznością dla graczy... wszystkich graczy: mobilnych, komputerowych, konsolowych, planszowych i zegarkowych. Zajmuje się testowaniem i gamebylogorecenzowaniem tych gier oraz publikujemy inne materiały z nimi związane. W ramach GameBy poza portalem informacyjnym funkcjonuje także coraz prężniej działające forum. Jeśli jesteś fanem gier lub game developerem warto porozmawiać z ekipą GameBy i wymienić się wizytówkami. 
Więcej: http://GameBy.pl

GameBy znajdziesz w Arenie Gdynia.

Gram.pl - weteran krajowego rynku recenzji gier komputerowych

Gram.pl prawdopodobnie nikomu przedstawiać nie trzeba istnieją oni na naszym runku i w Polskim internecie mniej więcej od początku roku 2005 kiedy to powstawały zręby portalu gram.pl i sklepu gram.pl Jeśli jednak znajdzie się ktoś kto z gram.pl zdołał przez ostatnie dziesięć lat się nie spotkać powinien on czym prędzej dołączyć do blisko 70 000 osób śledzących profil na facebooku.grampl Dziś gram.pl to nie tylko newsy i recenzje ale także prężnie działający sklep internetowy oraz niedawno odświeżone forum.gram.pl obfitujące w setki -tysięcy postów dodanych przez tysiące aktywnych użytkowników. Jako oficjalny patron Gdynia Game Festivalu, gram.pl przygotował dla odwiedzających szereg konkursów z nagrodami.
Więcej: http://gram.pl

Gram.pl znajdziesz w Arenie Gdynia.

HONETi - profesjonalny dostawca usług IT

Misją HONETi jest dostarczanie najlepszych usług, narzędzi i komponentów dla naszych Partnerów by z powodzeniem realizowali każde e-przedsięwzięcie, osiągali założone cele i współpracowali zhoneti nami przez lata. Początki ich działalności to rok 2000, jednak marka HONETi istnieje od roku 2008. Firma specjalizuje się w dostarczaniu solidnych rozwiązań dla e-biznesu, tworzeniu gier oraz projektowaniu graficznym 2D/3D. O sobie mówią w taki sposób by dać do zrozumienia, że najważniejszą miarą skuteczności jest realizowanie celów biznesowych naszych Klientów. Ekipa HONETi z chęcią udzieli odpowiedzi na każde pytanie i zaproponuje najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu.
Więcej: http://honeti.pl

HONETi znajdziesz w Arenie Gdynia. 

Plantronics - wieloletnia historia globalnego podboju dźwiękiem

Nie mające sobie równych czystość i jakość dźwięku w rozwiązaniach od zintegrowanych urządzeń komunikacyjnych po zestawy słuchawkowe Bluetooth firmy Plantronics odzwierciedlają ponad 50 lat jej wkładu w rozwój nowatorskich technologii. Sam Neil Armstrong stawiający pierwsze kroki na księżycu w misji Apollo nadawał przez headset wyprodukowany właśnie przy współudziale firmy Plantronics. Wiele lat doświadczeń pozwala dostarczać najwyższej klasy rozwiązania nie tylko kosmicznej klasy. Także gracze oraz klienci biznesowi mają możliwość korzystania z dobrodziejstw zaawansowanych technologicznie rozwiązań Plantronics. plantronics Przygotuj się na fantastyczne doświadczenia i weź udział w konkursie aby wygrać jedne z dziesiątek nagród przygotowanych przez plantronics. Łączna wartość nagród przekracza 5000 zł ! 
Więcej: http://plantronics.pl

Plantronics znajdziesz  w Arenie Gdynia.

Roboty i Spółka

W czasie warsztatów, ich uczestnicy budują własne roboty z klocków Lego, a następnie samodzielnie je programują. Warsztaty to zajęcia edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych. W odniesieniu do najmłodszych spełniają  funkcję edukacyjną – rozwijają wiedzę dzieci z zakresu nauk ścisłych, a w szczególności robotyki i robotyispolka-ggfinformatyki. Wpływają ponadto na motorykę rak, uczą twórczego myślenia, trenują pamięć, odblokowują dzieci nieśmiałe, wyciszają nadpobudliwe, są nawet zalecane przy dysleksji i dysgrafii. Warsztaty z robotyki to doskonała i ambitna forma rozrywki dla wszystkich ciekawych świata.  
Więcej: http://robotyispolka.pl/

Roboty i Spółka znajdziesz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III w Sekcji Edukacyjnej.

AimControllers

Firm specjalizująca się w ulepszaniu kontrolerów/padów do komputerów, konsol Xbox oraz PlayStation.

Kontrolery zostały zaprojektowane dla Pro graczy, jak również dla zwykłych użytkowników, którzy chcą poprawić szybkość i skuteczność w grach FPS oraz innych. Szczególne zastosowanie w eSporcie na Eventach oraz Tournaments, czyli światowych zawodach takich jak: MLG, EGL, LAN Gaming.

12333082_1025971207454986_609949701_o  

Głównym celem firmy AimControllers jest udostępnienie graczom padów, które wyglądem i funkcjonalnością pomogą osiągnąć bardzo dobre wyniki w grach.

 
Więcej: http://aim.aimcontrollers.kylos.pl/

AimControllers znajdziesz w Arenie Gdynia.

Viking Potatoes - w technologii siła

Viking Potatoes to niezależne studio młodych gamedeveloperów pracujące obecnie na grą hack and slash o tytule 8Suns. Ponad to zespół Vikingów pracuje nad rozwojem własnego darmowego vikingpotatoessilnika barok engine, który pobrać można ze strony internetowej http://barokengine.com. W ramach targów Gdynia Game Festival zespół Viking Potatoes będzie prezentował grywalne demo swojej pierwszej gry 8Suns, która zaskoczyć może nie tylko oryginalną stylistyką ale także nietypowym podejściem do gatunku. 
Więcej: 8suns-thegame.com

Viking Potatoes znajdziesz  Arenie Gdynia w strefie Indie.

Hyperbook

Marka Hyperbook oficjalnie powstała na początku 2015 roku, ale pracę nad nią zaczęły się kilka lat wcześniej gdy obecni właściciele zakładali swoje pierwsze poważne firmy komputerowe. Od samego początku stawiali na doskonałą jakość wykonania sprzętu oraz perfekcyjną obsługę klienta - dwie najważniejsze cechy oddające charakter marki Hyperbook.

Hyperbook to sprzęt najwyższej klasy! Celem firmy jest tworzenie najwydajniejszych notebooków dla graczy, entuzjastów oraz profesjonalistów. Topowe modele Hyperbook swoją wydajnością dorównują komputerom stacjonarnym, zachowując przy tym mobilność charakterystyczną dla laptopów. hyperbook

Dzięki nowatorskiemu konfiguratorowi, użytkownik może bez problemu dobrać laptopa do swoich potrzeb. Klient może samodzielnie wybrać procesor, pamięć ram, dyski twarde, kartę graficzną oraz oprogramowanie, z jakim chce otrzymać notebooka. Dzięki temu klienci nie są już skazani na gotowe konfiguracje sklepowe!

 
Więcej: www.hyperbook.pl

Hyperbook znajdziesz w Arenie Gdynia.

Dreamplex

Dreamplex to jedna z pierwszych firm w Polsce zajmująca się wdrożeniami rzeczywistości wirtualnej dla biznesu. Korzystając z metod i narzędzi do tworzenia interaktywnych aplikacji i gier komputerowych praca firmy dodaje nowy wymiar do wizualizacji nieruchomości. Dreamplex tworzy wirtualne wycieczki po nieruchomościach - tych istniejących i planowanych do budowania. Są tworzone imersyjne wizualizacje projektów budowlanych w rzeczywistości wirtualnej, prezentacje projektów w rzeczywistości rozszerzonej. Równocześnie korzystając z technologii druku 3D przygotowujemy makiety nieruchomości, osiedli oraz gadżety promocyjne dla deweloperów, inwestorów, projektantów. Dzięki naszym usługą planowane inwestycje budowlane można dotknąć, obrócić, zobaczyć z każdej strony, w pełnej skali. Z Dreamplex można oprowadzić klienta po nieruchomości jeszcze zanim ta zostanie wybudowana, z własnego biura przez komputer, tablet czy smartphone. dreanplex

Ponadto jako pasjonaci vr wdrażają, zarządzają i konsultują B+R i wdrożenia rzeczywistości wirtualnej , ar i innych nowych technologii w branżach marketingowych, medycznych, motoryzacyjnych, turystycznych, rozrywkowych, szkoleniowych czy rolno-spożywczych.

 
Więcej: dreamplex.pl

Dreamplex znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

VR Premium

VR PREMIUM to technologia wirtualnej rzeczywistości dla biznesu. Efektowne filmy 360 wyświetlane za pomocą specjalnych gogli, przenoszących widza w cyfrowe środowisko do złudzenia przypominające świat realny. VR Premium jest marką wrocławskiego studia Presente Design, tworzącego profesjonalne prezentacje multimedialne dla największych firm w Polsce. VR premium logo  

Przekonaj kontrahentów, że warto robić z Tobą interesy. Buduj wizerunek firmy otwartej na innowacje! Pokaż swoją firmę w technologii VR Premium, zrób wrażenie na rozmówcach, wygrywaj każdy kontrakt!

 
Więcej: http://www.vrpremium.pl/

VR Premium znajdziesz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

Black Beard Studio

BBS jest nowo utworzonym Studiem gier z siedzibą w Sopocie. Studio tworzy gry dla graczy i z nimi - dzięki nowatorskim sposobom pracy nad kreacją gry wciąga gracza nie tylko do świata w którym toczy się rozgrywka, ale pozwala mu tworzyć ją wraz z nami. W pierwszym kwartale 2016 roku planowane jest rozpoczęcie programu ,,Join Black Beards Fleet’’, który na celu ma wyłonienie i pomoc w zrealizowaniu najlepszych pomysłów na gry. Program skierowany będzie do wszystkich, którzy mimo świetnego pomysłu nie mogą rozpocząć pracy nad własnym tytułem. Logo Black Beards Studios Pierwszy tytuł Black Beards Studios - ,,Casus belli : First Recon'' zostanie oficjalnie zapowiedziany i przedstawiony na Gdynia Game Festiwal 2015. 

Black Beards Studios znajdziesz w Arenie Gdynia w strefie Indie.

Speedway Manager - NAJBARDZIEJ REALISTYCZNY MENEDŻER ŻUŻLOWY

W Trakcie Gdynia Game Festival swoją premierę będzie miał najbardziej realistyczny manager żużlowy na świecie. - Speedway Manager w zamierzeniu ma być najbardziej realistycznym menedżerem żużlowym na świecie. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe smlogozarządzanie klubem i drużyną. Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo w czasie rzeczywistym podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg - mówi Marcin Lewandowski, prezes zarządu SportsManager.pl w wywiadzie dla eska.pl.
 • Opcje ekonomiczne i taktyczne
 • Wirtualne i realne drużyny i zawodnicy
 • Duża i aktywna społeczność żużlowa

Gra powstała przy współpracy z Pawłem Baranem, trenerem Unii Tarnów.

SportsManager.pl znajdziesz w Arenie Gdynia w strefie indie.  

GameField - VR Symulatory

W naszym asortymencie posiadamy dwa stanowiska wirtualnej rzeczywistości. W skład każdego z nich wchodzi:
 • Komputer stacjonarny:
  • Intel i5
  • Nvidia GTX 980Ti
  • 16GB pamięci RAM
 • Gogle VR Oculus Rift DK2
 • Stelaż oraz fotel firmy PLAYSEAT
 • Kierownica Logitech G27 + skrzynia biegów + pedały: gaz, hamulec, sprzęgło
 • Przepustnica ThrustMaster T.Flight Hotas X
 • Słuchawki Genius HS-G500V
Przy takim zestawie, zakładając okulary wirtualnej rzeczywistości, poczujesz się jakbyś naprawdę wsiadał za kierownice samochodu wyścigowego! Komputery o takiej mocy bez trudu uruchomią nawet najbardziej wymagające gry i dema pod Oculus Rift. Kierownica realnie oddaje opór, który napotkamy przy skręcaniu bądź najechaniu na przeszkodę na drodze. Skrzynia biegów typu H-Shifter w pełni realnie odda 6-cio biegowe skrzynie samochodów wyścigowych. gamefieldlogo Przyjdź i zobacz to, czego na co dzień nie możesz zobaczyć.

GameField znajdziesz w Arenie Gdynia.

BadPixel - Gadżety

GSklep BadPixel zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów firmy Jinx oraz licencjonowanych gadżetów i koszulek z najbardziej znanych i lubianych seriali i gier. W ofercie sklepu znaleźć można różnorodne i unikalne produkty dla fascynatów nie tylko amerykańskiej popkultury, takie jak: gadżety z seriali i filmów (m.in. Gra o Tron, Star Wars oraz Breaking Bad), figurki, koszulki (m.in. World of Warcraft, League of Legends, StarCraft 2, Diablo III). BadPixel to sklep dedykowany kolekcjonerom, którzy doceniają wysokiej jakości i wykonane z największą starannością, licencjonowane gadżety z najpopularniejszych gier, seriali i filmów. To także najlepsza oferta dla tych, którzy szukają niepowtarzalnych i niebanalnych prezentów dla gadżetomaniaków. badpixellogo
Więcej: http://www.bad-pixel.pl/

GameBy znajdziesz w Arenie Gdynia.

PrintExpress.pl

  PrintExpress wykonuje nadruki na koszulkach,kubkach, smyczach, długopisach i wielu innych gadżetach.W dzisiejszych czasach koszulki z nadrukiem cieszą się dużą popularnością. Mogą spełniać wiele ról. Być manifestacją poglądów noszącego, rozbawiać oglądających lub czytających ją przechodniów i znajomych. Mogą również być bardzo oryginalną pamiątką lub prezentem. Zastosowań dla koszulek z nadrukiem jest mnóstwo i ogranicza nas właściwie tylko nasza wyobraźnia. Wiedząc to, printexpress wykonuje nie tylko zamówienia hurtowe. Dzięki elastycznemu cennikowi dają oni możliwość wykonywania także pojedynczych sztuk produktów.
logoprintexpress
Więcej: http://PrintExpress.pl

PrintExpress znajdziesz w Arenie Gdynia.

BlondynkiTezGraja.pl

   
Doskonały dowód na to, że blondynki też grają! Wszędobyliski zespół pasjonatów, pełen energii i nowych pomysłów.Swoją działalnością udowadniają, że także w świecie gier jest miejsce dla logotyp-różbtgpełnych emocji i smaku artystów. swoimi wpisami na blogu porywają na chwilę do swojego szalonego, niczym nie skrępowanego świata. W ramach targów blondynkitezgraja.pl przeprowadzi warsztaty artystyczne.
Więcej: http://blondynkitezgraja.pl/

Blondynki znajdziesz w Arenie Gdynia.

Maginarium

maginariumlogo
Maginarium jest producentem gadżetów z nadrukiem, kopalnią pomysłów i dobrze rozpoznawalną marką wśród bywalców wszelkich targów. W trakcie Gdynia Game Festival każdy będzie miał możliwość poznania tej przyjaznej ekipy i wykonania sobie unikalnego gadżetu w przystępnej cenie.
Więcej: http://maginarium.pl

Maginarium znajdziesz w Arenie Gdynia.

Pukawka.pl

 
 • Dostarczamy najbardziej stabilne i wydajne serwery gier w najlepszych cenach i to w ażczterech różnych lokalizacjach (data center) do wyboru
 • Ochrona przed atakami ddos. Nasze serwery we wszystkich data center posiadają różny (w zależności od data center) stopień ochorny przed atakami ddos. Dzięki tej ochornie możemy oferować bardzo stabilne serwery gier.
 • Na prawdę mamy najlepszy na świecie panel dla serwerów gier, który jest rozwijany przez nas do 10 lat. Przekonaj się sam: zapraszamy do przewodnika po panelu.
 • Pomożemy Ci skonfigurować Twój serwer! 
 • pukawka10latNasz zespół techników  z dziesięcioletnim doświadczeniem, jest cały czas do Twojej dyspozycji w menu Pomoc w naszym Panelu. Jak jedyny hosting w Polsce podajemy telefony, co jest dowodem na to, że naprawdę posiadamy zespół techników na pełnych etatach ( a nie "biednego studenta bez umowy" ;) )  do Twojej dyspozycji. Czekamy na telefon od Ciebie :)
Więcej: http://pukawka.pl

Pukawka.pl znajdziesz w Arenie Gdynia.

Retrokomp

Logotyp RK 2015
„RetroKomp” to szeroka, oddolna inicjatywa środowiska miłośników, kolekcjonerów, użytkowników oraz twórców (elektroników, programistów, grafików, muzyków) pasjonujących się „starymi komputerami i konsolami” (produktami legandarnych marek: Amstrad, Atari, Commodore, Nintendo, Sega, Sinclair, itp.) – czyli zabytkami wczesnej fazy „rewolucji elektronicznej”, przypadającej na ostatnie 3 dekady XXw.Celem środowiska hobbystów jest zarówno „ocalenie od zapomnienia i zniszczenia” zabytkowych komputerów i konsol oraz poszerzanie własnej wiedzy na temat tych eksponatów. Często związane jest to z rozwójem „starych architektur” poprzez projektowanie nowych urządzeń peryferyjnych, takich jak urządzenia umożliwiające podłączenie nowoczesnych kart pamięci czy kart sieciowych, itp. Środowisko to zajmuje się również reimplementacją starych systemów w nowoczesnej technologii oraz rozwojem oprogramowania (nowych gier i programów użytkowych) na wszystkie retro-platformy.
Więcej: http://2014.retrokomp.org/

Retrokomp znajdziesz w Arenie Gdynia.

Pomeranian Squad

Polish Garrison jest częścią międzynarodowej organizacji - LEGION 501st zrzeszającego blisko 5000 fanów Star Wars z około 40 krajów. Celem Legionu jest uczestnictwo w imprezach poświęconych Gwiezdnym Wojnom i promowanie profesjonalnych kostiumów z Gwiezdnej Sagi, postaci związanych z Galaktycznym Imperium (głównie Szturmowców i personelu militarnego ale także łowców nagród, mieszkańców terenów podległych Imperatorowi). PomeranianSquadFinal1 Honorowymi członkami Legionu 501 są m.in.: George Lucas (reżyser), Dave Prowse (Darth Vader), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO), John Williams (kompozytor), zespół No Doubt, a Jurek Owsiak, dzięki staraniom członków Polish Outpost został Honorowym Przyjacielem Legionu.
Więcej: http://www.polish-garrison.pl/ Oraz: http://www.501st.com/

Pomeranian Squad znajdziesz w Arenie Gdynia.

Infoshare - Akademia

Najnowsze technologie, fantastyczni ludzie, ambitne projekty

infoShare Academy to akcelerator kariery
W ciągu 8 tygodni kursu dziennego lub 12 weekendów kursu zaocznego w inspirującej atmosferze będziesz mógł się przygotowywać do zawodu programisty.
Innowacyjny system nauczania w modelu ALS (Accelerated Learning System)infoshareacademy
Poznasz w praktyce nowoczesne języki, techniki i narzędzia programistyczne. Nauczysz się pracy w zespole projektowym. Zbudujesz portfolio projektów, które staną się Twoją wizytówką u przyszłego pracodawcy.
Pośredniczymy w znalezieniu zatrudnienia w firmach IT
Przygotujesz się do pracy w najlepszych firmach technologicznych, a my pomożemy znaleźć Ci pracodawcę.

Infoshare znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

Infoshare - Fundacja

Jedyne, co nie zmienia się z upływem lat w infoShare, to najwyższa jakość prelekcji i warsztatów. To właśnie te elementy sprawiły, że liczba uczestników konferencji z roku na rok rośnie w tempie ok. 40%. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu konferencja systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorców, twórczych specjalistów, managerów oraz CEO z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej. W 2014 infoShare robi następny krok: przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter otwiera swoje podwoje dla startuperów oraz inwestorów z Polski i Europy, dając im unikalną możliwość kontaktu m.in. dzięki:
 • Startup/ VC Speed Dating – zaaranżowanym, ale swobodnym rozmowom przy stolikach;logo-infoshare-fundacja
 • Networking Area – dedykowanej strefie do spotkań networkingowych;
 • Startup Expo – przestrzeni dla startupów na zaprezentowanie swojego pomysłu.
Dodatkową szansą, jaką daje infoShare 2014 młodym, kreatywnym przedsiębiorcom, jest udział w Startup Contest – konkursie, w którym międzynarodowe jury wybierze 1 z 30 najlepszych startupów, zakwalifikowanych do rywalizacji. Do starcia przygotują uczestników trenerzy i mentorzy o uznanej europejskiej renomie, a wygrana zagwarantuje nie tylko wsparcie finansowe i merytoryczne, ale i możliwość rozwijania biznesu i zdobywania doświadczenia poza granicami naszego kraju.
Więcej: http://infoshare.pl

Infoshare znajdziesz w Strefie Innowacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

PJATK - Warsztaty

  Warsztaty organizowane przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych odbędą się według następującego harmonogramu:
Piątek – 11 grudnia 2015 r. 10:00 – Podstawy tworzenia gier Sobota – 12 grudnia 2015 r. 10:00 – Podstawy tworzenia gier Niedziela – 13 grudnia 2015 r. 10:00 – Podstawy tworzenia gier
Więcej: http://gdyniagamefestival.com/pjatk

Stoisko Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

LPOD

Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku Sp. z o.o. (w skrócie LPOD) zlokalizowane jest od początku swojego istnienia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym im. Profesora Hilarego Koprowskiego. Na chwil obecną nasza spółka dysponuje kompleksowo wyposażonymi, nowoczesnymi pomieszczeniami biurowo-techniczno–laboratoryjnymi w budynku „A” GPN-T o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 269,68 m2. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną i elektryczną. Zespół tworzący spółkę posiada bogate lpoddoświadczenie w realizacji wielu projektów badawczo-rozwojowych. Jest to doświadczenie zarówno akademickie (potwierdzone dorobkiem naukowym pracowników i współpracowników), jak i komercyjne. Atutem spółki jest także rozległe doświadczenie i potencjał merytoryczny jej pracowników i współpracowników, mających wysokie kompetencje w dziedzinach elektrooptyki, teleinformatyki, bioinformatyki oraz dziedzinach względem nich pokrewnych. Laboratorium posiada rozbudowane zaplecze badawcze, umożliwiające prowadzenie interdyscyplinarnych badań na światowym poziomie.
Więcej: http://lpod.pl/

LPOD znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Koło Naukowe SimLE

SimLE to międzyuczelniana organizacja studencka zrzeszająca i rozwijająca skrzydła studentów całego trójmiasta, powstała w 2013 roku na Politechnice Gdańskiej w odpowiedzi na głosy pracodawców, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Dochodziły nas wieści, że świeżo upieczonym absolwentom brakuje umiejętności miękkich oraz praktycznego doświadczenia w zastosowaniu umiejętności twardych. Postanowiliśmy temu zaradzić!smile Doskonalimy nasze umiejętności organizując wydarzenia, spotkania z firmami, szkolenia, oraz najważniejsze - realizując innowacyjne projekty grupowe w zespołach interdyscyplinarnych. Dzięki tym działaniom członkowie naszej organizacji są lepiej przygotowani do pracy zawodowej oraz podnoszą swoją wartość w oczach przyszłego pracodawcy. Na stoisku KN SimLE znajdziecie: -kabinę mobilnego symulatora lotów Skyhawk -symulator inspekcji statku
Więcej: http://simle.pl/

KN SimLE znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Koło Naukowe Nawigator

Koło naukowe „Nawigator” zostało stworzone w celu poszerzania horyzontów studenta na kierunku Nawigacja – „Transport Morski”. Głównymi celami działalności koła jest umożliwienie jego członkom wzbogacania wiedzy w tematach związanych z programem studiów o doświadczenia praktyczne, oraz organizacja wypraw naukowych. Członkowie koła aktywnie współpracują z władzami wydziału, oraz Parlamentem Studentów Akademii Morskiej w ramach promowania Uczelni, oraz wydziału. W ramach stoiska KN Nawigator będziesz mógł zapoznać się z symulatorem statku.
Więcej: http://wn.am.gdynia.pl

KN Nawigator  znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Wirtualny Świat Wynalazków Leonarda da Vinci.

experyment
To miejsce, gdzie za pomocą technologii Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) możesz poznać i obejrzećnajważniejsze wynalazki techniczne słynnego geniusza renesansu. Za pomocą kamery urządzenia mobilnego (smartfona lub tabletu) możesz wejść w magiczny świat wirtualnych eksponatów, oglądając je z bliska z każdej możliwej strony. Dzięki wystawie dowiesz się, jak na przełomie XIV i XV wieku powstały i działały wizjonerskie wynalazki, które nie raz służyły za podwaliny do dalszych zdobyczy technicznych w późniejszych czasach. W zwiedzaniu pomoże Ci również sam Leonardo - w postaci wirtualnego przewodnika - lektora.
Więcej: http://www.experyment.gdynia.pl/

WŚWLD znajdziesz w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym. 

Drukarnia Vipro

Vipro.pl to nie zwykły sklep internetowy. Vipro.pl możesz traktować niemal jak własną domową drukarkę! Najwyższa jakość, niedoścignione przez konkurencję z kraju standardy pracy oraz szybkie terminy realizacji to czynniki odróżniające Vipro od innych firm świadczących podobne usługi.vipro

Ryobi MHI 754 G S-4-D: Pierwsza instalacja w Europie w drukarni Vipro

W dniach 6 i 7 marca 2014 w Ryobi MHI w Japonii zorganizowano, pod hasłem „Get Together”, Dni Otwarte, w których uczestniczyło ponad 400 klientów z całego świata, w tym liczna grupa z Polski. Zwiedzano jedną z fabryk Ryobi – Hiroshima East Plant, gdzie montowane są maszyny serii 750, 920 i 1050.
Więcej: http://vipro.pl/

Koło Naukowe Skalp

Podstawowym i najważniejszym celem działalności Studenckiego Koła Automatyków SKALP jest zapewnienie swoim członkom możliwości i warunków do rozwoju i kształcenia się w dziedzinie automatyki i robotyki. Koło osiąga wymienione wyżej cele poprzez bezpośrednią wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy swoimi członkami, organizację wykładów i warsztatów, na których przekazywana jest praktyczna wiedza, uzupełniająca w miarę możliwości program studiów, udział w seminariach poświęconych automatyce i robotyce, zachęcanie i wspieranie w tworzeniu projektów oraz organizację środków do realizacji projektów prowadzonych przez swoich członków.skalp Ogólnie celem Koła jest jak najlepsze przygotowanie swoich członków do przyszłej pracy, jako inżynierowie-praktycy.
Koło naukowe skalp w ramach targów Gdynia Game Festival przygotuje następujące atrakcje:
 • Łazika marsjańskiego LEM,
 • urządzenie do drukowania wzorów na kawie (CoffeePrinter),
 • robota Line Follower,
 • mini roboty Sumo gwarantujące świetną zabawę.
Więcej: http://skalppg.pl/

KN SKALP znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) afiliowane przy Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN działa od 1993 roku z misją: „Integracja i rozwój infrastruktury informatycznej nauki”. Jest liderem wprowadzania innowacyjnych technologii sieciowych w krajowej naukowej sieci POL-34/155/622, obecnie w sieci PIONIER - Polski Internet Optyczny. Działalność PCSS jest wielopłaszczyznowa i obejmuje funkcje:
 • dostawcy mocy obliczeniowej i systemów archiwizacji,
 • dostawcy Internetu i usług sieciowych na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim i lokalnym,
 • centrum badawczo-rozwojowego w zakresie sieci komputerowych nowych generacji, nowoczesnych aplikacji, portali oraz obliczeń równoległych i rozproszonych a także bezpieczeństwa systemów i sieci,
 • jednostki integrującej i wdrażającej wyniki prac naukowych, tj. rozwijającej usługi przeznaczone dla administracji publicznej, medycyny, oświaty oraz sfery społecznej,
 • ośrodka obliczeń komputerowych w środowisku metakomputera,
 • centrum promocyjnego w zakresie nowoczesnej struktury informatycznej: sieciowej i obliczeniowej.
W ramach targów Gdynia Game Festival ekipa PCSS przeprowadzać będzie m.in. warsztaty z programowania. Na sali PCCS będzie można również przetestować wirtualną piaskownicę oraz okulary do wirtualnej rzeczywistości.
Więcej: http://www.man.poznan.pl/

PCSS znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku II.

Koło Naukowe Robotica

Koło Naukowe Robotica tworzą pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i podpowiadają jak skutecznie osiągać cele w dziedzinie robotyki. Jeśli interesujesz się tematyką robotów a walki minirobotów sumo wydają Ci się być niezwykle zajmujące (i słusznie!) to zapraszamy do odwiedzenia stoiska KN Robotica.
Więcej: https://www.facebook.com/KNRobotica/timeline

KN ROBOTICA znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Elbląg

Publiczna uczelnia zawodowa w Elblągu utworzona 1 lipca 1998 roku jako pierwsza samodzielna szkoła wyższa w tym mieście i jedna z pierwszych szkół zawodowych. Kształcenie przebiega tutaj na poziomie studiów zawodowych (licencjackich, inżynierskich) oraz w ramach studiów podyplomowych. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu powstała w wyniku połączenia:
 • Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych
 • Kolegium Nauczycielskiego
 • oraz Oddziału Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej.
Elbląska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa jest podmiotem znaczącym dla elbląskiego środowiska akademickiego. Organizowane są tutaj bowiem konferencje, warsztaty, sympozja, sesje. Studenci uczelni stanowią prawie 50% z ponad 10 000 elbląskich żaków. PWSZ w Elblągu w roku 2005 została uznana za najlepszą szkołę wyższą tego typu (według Rankingu "Perspektyw" oraz "Rzeczpospolitej"). W roku 2006, w tym samym rankingu elbląska PWSZ uzyskała 3 lokatę. Sukces uczelni z roku 2006 został powtórzony także w roku 2009, kiedy to PWSZ w Elblągu została zakwalifikowana na 3 pozycji w Rankingu "Perspektyw" oraz "Rzeczpospolitej"). W ramach targów Gdynia Game Festival PWSZ przygotowało: - Stanowisko do realizacji modeli 3D twarzy osób odwiedzających (kamera 3D, statyw, komputer z oprogramowaniem agisoft) - Mały robot mobilny na stanowisku ( w celu zaciekawiania odwiedzających stanowiskiem) - Prezentacja wydruków 3D - Prezentacje koła naukowego Future3D PWSZ w Elblągu: film z drona, film z wydruków 3D, film promocyjny uczelni (ekran, projektor)

PWSZ znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny

Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny (OPN-T) to miejsce dla przedsiębiorstw i instytucji naukowych, w którym stymuluje się i zarządza przepływem wiedzy i technologii pomiędzy uczelniami wyższymi, instytucjami badawczo-rozwojowymi, przedsiębiorstwami oraz rynkiem, wspiera tworzenie i rozwój przedsiębiorstw innowacyjnych przy pomocy procesów inkubacyjnych.   • Centrum Innowacji – dwa obiekty (B2  i  B3) zadedykowane dla firm, które korzystając z infrastruktury oraz wsparcia merytorycznego decydują się rozwijać swoją działalność poprzez nawiązanie współpracy z nauką oraz pragnących nabyć umiejętności do konkurowania na rynkach zagranicznych. • Inkubator Przedsiębiorczości – (B1) przestrzeń z myślą o firmach nowo powstałych, start-upach oraz osobach planujących założenie własnej działalności gospodarczej (m.in. studentach, absolwentach szkół wyższych, pracownikach sektora nauki) zainteresowanych rozwojem innowacyjnych produktów, usług oraz technologii. dla nowych firm, start-upów, przede wszystkim nowych firm technologicznych, które mogą liczyć na szerokie usługi wsparcia  w drodze do własnego rozwoju. • Centrum Transferu Technologii -  to dwa obiekty (L1  i  L2), w których znajdują się przestrzenie laboratoryjne wyposażone (chemiczne, molekularne, technologiczne) oraz przestrzenie niewyposażone pozwalające na własna adaptację. • Centrum Propagacji Fal Radiowych w Jonosferze – wyposażone w jonosondęVISRC2C do monitorowania stanu jonosfery i pogody kosmicznej. • Centrum Geomatyki i Nowoczesnych Technologii Satelitarnych – ultranowoczesna stacja referencyjna Multi-GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, BDS). • Laboratorium żywności dla najmłoszych • Centrum Konferencyjne – (obiekt BK) sala konferencyjna na 270 osób, 21 inne sale konferencyjne, powierzchnia wystawiennicza, nowoczesne wyposażenie AV, mobilny system dyskusyjny, sprzęt do wideokonferencji • Restauracja (obiekt BK) z salą konsumpcyjna na 100 osób Więcej: http://www.parktechnologiczny.olsztyn.eu

OPN-T znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Warma Soft

Informatyka, reklama, marketing, doradztwo

Podstawowym obszarem działalności WAMA SOFT jest realizacja projektów informatycznych. Firma specjalizuje się w dziedzinie portali Social Media, jednak realizuje również inne systemy autorskiego pomysłu. Dzięki doświadczeniu naszej kadry w zakresie projektowania, budowy i wdrażania projektów informatycznych, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy także radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na funkcjonalność użytkową i ergonomiczną wdrażanych produktów czy usług. Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie realizacji projektów badawczo-rozwojowych w konsorcjach z jednostkami naukowymi. Nasze prace nakierowane są na realizację projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Współpracujemy z grupą stałych partnerów, których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy i dzięki temu nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie.
Więcej: http://www.parktechnologiczny.olsztyn.eu/warmasoft

Warma Soft znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Kimika Labs - biotechnologia

Kimika Laboratories jest startupem w branży biotechnologicznej. Firma prowadzi badania nad udoskonaleniem żeli poliakrylamidowych jedno- i dwukierunkowych do rozdziału elektroforetycznego białek. Jest to produkt szeroko używany w biotechnologii, biochemii, biologii molekularnej, farmakologii, medycynie sądowej, weterynarii, diagnostyce medycznej oraz kontroli jakości żywności. Zakresem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż żeli do elektroforezy białek. Misją firmy jest przybliżenie polskim naukowcom europejskich i światowych standardów pracy na żelach poliakryloamidowych oraz pomoc w ich codziennej pracy poprzez oszczędność czasu i pieniędzy. Ma się do tego przyczynić udostępnienie żeli trwałych, o wysokiej i powtarzalnej jakości.
Więcej: http://www.parktechnologiczny.olsztyn.eu/kimikalabs

Kimika Labs znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

SWISS HERBAL INSTITUTE Artur Niedźwiecki

Life Science. FMCG. Produkcja i sprzedaż suplementów diety.

Zajmujemy się opracowywaniem oraz wprowadzaniem na polski rynek innowacyjnych suplementów diety. Przede wszystkim działamy w dziedzinie suplementów nootropowych (wspomagających pamięć i koncentrację) i adaptogennych (zwiększających odporność na stres), aczkolwiek posiadamy w swojej ofercie produkty poprawiające wyniki sportowe oraz ogólną kondycję zdrowotną. Nie tworzymy „suplementów dla każdego”. Nasze preparaty są skierowane do specjalistów – naukowców, sportowców i ludzi biznesu. SWISS HERBAL jest marką dla osób takich jak my: kreatywnych, wymagających, stale poszukujących nowych wyzwań. Zdefiniuj siebie.
Więcej: http://www.parktechnologiczny.olsztyn.eu/swissherbalinstitute

Swiss Herbal Institute znajdziesz w Strefie Edukacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Budynku III.

Megadron

Jesteśmy młodym zespołem, który od dłuższego czasu interesuje się bezzałogowym statkami powietrznymi zwanymi potocznie dronami. Uwielbiamy nowe technologie i dzięki temu urodziła się pasja do dronów. W wolnym czasie uwielbiamy oczywiście latać kopterami oraz oglądać ciekawe filmy. Interesujemy się również fotografią, którą wykonujemy z lądu oraz powietrza w czasie sklep-drony-mega-dronwycieczek.Od dłuższego czasu interesujemy się dronami, uwielbiamy nimi latać a sklep MegaDron powstał jako rozszerzenie naszej pasji pozwalając nam na promowanie latających statków powietrznych.Zależy nam na satysfakcji klienta dlatego dokładamy wszelkich starań aby kontakt z nami był przejrzysty jak również cały proces zakupów. Sprzedawane towary są oryginalnymi produktami renomowanych firm wraz z gwarancją.
Więcej: http://megadron.pl/

Megadron znajdziesz w Arenie Gdynia.