Sponsor

Chcesz ufundować nagrodę rzeczową, pieniężną lub zostać naszym Strategicznym Partnerem?

 

Każdy podmiot, które zdecyduje się wspomóc działalność naszej Fundacji środkami pieniężnymi lub ufunduje nagrody graczom, otrzyma miano Sponsora Pieniężnego. Dlaczego warto? Oczywiście w celu budowania rozpoznawalności swojej marki. Gwarantujemy reklamę w materiałach reklamowych związanych z Eventem, podczas transmisji on-line, a także przestrzeń wystawienniczą.
Mianem Sponsora Rzeczowego określamy każdy podmiot, który dostarczy sprzęt przydatny fundacji w realizacji Eventu lub nagrody rzeczowe. W zamian możemy zapewnić umieszczenie logotypu w materiałach marketingowych, reklamę podczas Festiwalu, a także przestrzeń wystawienniczą.
Sponsor Strategiczny to Partner o wyjątkowych przywilejach. Zapewnia większą część środków niezbędnych do funkcjonowania naszej fundacji oraz realizacji Eventu, dzięki czemu jest widoczny w każdym możliwym miejscu - zarówno we wszystkich strefach oraz materiałach reklamowych, jak i na reklamach podczas streamingu on-line.

Wystawca

Posiadasz innowacyjny produkt, który chcesz pokazać Światu?

 

Poszukujemy zarówno firm z osiągnięciami w sferze robotyki, jak i wynalazców z gotowymi prototypami. Zależy nam, by produkty wystawiane podczas Eventu z dziedziny robotyki cechowały się wysoką innowacyjnością.
Jeżeli posiadasz innowacyjny produkt, który wpasowuje się w dziedzinę rozrywki multimedialnej, Strefa Innowacji jest miejscem dla Ciebie! Poszukujemy nowoczesnych kontrolerów do gier, gadżetów oraz innych urządzeń wspomagających sfery życia prywatnego i biznesowego.
Pokaż się od najlepszej strony i wypromuj swoją grę, aplikację mobilną lub inne nowoczesne oprogramowanie podczas naszego Eventu! Czy możesz sobie wyobrazić lepsze miejsce do reklamy nowego software'u niż Gdynia Game Festival? Być może tak, ale szerokie grono odwiedzających to ogromna ilość potencjalnych Klientów!

Prelegent

Czujesz się świetnie w roli mówcy lub chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami?

 

Tematem przewodnim nadchodzącego Festiwalu w Strefie Konferencyjnej jest "Technologia w Edukacji". Jeżeli masz ciekawy pomysł na wygłoszenie prelekcji w tym temacie lub chcesz zaprezentować swój innowacyjny produkt z tej dziedziny szerokiemu gronu odbiorców, zapraszamy do kontaktu!
Jeżeli przestrzeń wystawiennicza w Strefie Innowacji to dla Ciebie wciąż za mało, zapraszamy do przygotowania prezentacji swojego produktu w ciekawej formie w Strefie Konferencyjnej.
Zapraszamy producentów gier i aplikacji, środowiska akademickie oraz odbiorców tych produktów, by mogli spotkać się "przy jednym stole" w celu wypracowania nowych pomysłów i idei. Poszukujemy również zdolnych osób do przeprowadzenia warsztatów z robotyki i pisania aplikacji komputerowych.