turniej gier komputerowych 2015

 

Zagraj o wysoką stawkę!

 

Duch rywalizacji oraz nagrody pieniężne i rzeczowe w połączeniu z wyśmienitą zabawą to mieszanka pozytywnie wybuchowa. Strefa Turniejowa zapewni wiele emocji oraz rozrywki zarówno Uczestnikom Turniejów, jak i kibicującym Fanom. Wśród atrakcji w tej Strefie znajdziesz z pewnością coś dla siebie. Przygotuj się na rozgrywki i finały e-sportu w najpopularniejsze tytuły z gatunków gier sportowych, strategicznych, wyścigów, bijatyk, FPP oraz MMORPG.

Przewidziane są turnieje, które będą przeprowadzane na konsolach i komputerach PC. Jednocześnie odbywać się będą turnieje o różnej tematyce: m.in. wyścigi, piłka nożna, sporty walki, MOBA i FPP. Osoby chcące wziąć udział, będą mogły zapisywać się przez formularz online, po czym zostaną ustalone kolejności rozgrywek. Ilość miejsc będzie dostosowana do możliwości czasowych i sprzętowych.

Turnieje Gier Komputerowych odbywać się będą jednocześnie w Gdynia Arena (finały rozgrywek) oraz Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym Gdynia (turnieje lokalne). Spowoduje to, iż duża ilość osób o różnych zainteresowaniach będzie mogła wziąć udział w zabawie.

Co czeka na Ciebie w strefie turniejowej?

tournament-zone-ggf

 

Grupa na Facebooku   Społeczność w Google+

Weź udział za FREE   Daj lajka, robimy to dla Ciebie   Daj plusa