targi-innowacji-2015

Odkrywaj nowości!

Jeśli ciekawią Cię wszelkie nowinki technologiczne, uwielbiasz elektronikę użytkową lub interesują Cię tematy związane z robotyką, pokochasz Strefę Innowacji. W tym miejscu oglądamy z zaciekawieniem, dyskutujemy i bawimy się rzeczami, którymi inni będą mogli się cieszyć dopiero w przyszłości.

Targi Innowacji, które odbędą się podczas Gdynia Game Festival to przestrzeń wystawiennicza i promocyjna dla nowoczesnych produktów, prototypów, projektów oraz pomysłów utalentowanych twórców. W tym miejscu odwiedzający zobaczą to, co jest tworzone przez ludzi z pasją, którzy już dziś chcą wdrażać innowacyjne produkty i swoje wizje w życie. Będziemy testować, podziwiać i sprawdzać wykorzystanie nowości w praktyce. Dzięki stworzonej przestrzeni, zarówno produceni, wynalazcy, jak i inwestorzy oraz potencjalni kontrahenci, będą mogli nawiązać dialog oraz poszukiwać nowych wspólnych rozwiązań.

Strefa Innowacji to miejsce dedykowane specjalistom i pionierom na rynku nowych technologii, w tym uczelnianym kołom naukowym. Przyjdź i sprawdź sam co skrywają uczelniane laboratoria!

Co czeka na Ciebie w Strefie Innowacji?

innovationzone

Grupa Robotyka i drony   Grupa Drukarki 3D

Weź udział za FREE   Daj lajka, robimy to dla Ciebie   Daj plusa